Contacteer ons

Contact Persoon : Vivian

Telefoonnummer : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

2M 3M Duplex OM2 Schakelaar van Sc FC ST van Vezel de Optische Jumper Cable With LC

Min. bestelaantal : 10pcs Prijs : Negotiable
Verpakking Details : 1pcs/pe zak Levertijd : 3-5days
Betalingscondities : L/C, T/T
Plaats van herkomst: Hebei China Merknaam: Sea dragon
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Modelnummer: SC/APC VAN FTTH

Gedetailleerde informatie

Plaats van Oorsprong:: Hebei, China Merk:: OEM
Model:: Verbindingsdraad Type:: Single-mode optische kabel
Single-Mode Vezel:: G657A1 Multimode vezel:: OM2
Productnaam:: Koord van het vezel het Optische Flard Aantal vezels:: 1.
Keur goed:: Vezel aan het huis Toepassing:: Telecommunicaties
Kleur:: Geel Certificatie:: ISO9001 certificatie
Hoog licht:

OM2 vezel Optisch Jumper Cable

,

de Vezel Optisch Jumper Cable van 3M Duplex

,

de vezel optische kabel van 3M om2

Productomschrijving

LC de Schakelaarapc UPC van Sc FC ST PC 2M 3M Duplex Cable Fiber Optisch Jumper Fiber Optic Jumper lc-LC

 

Productomschrijving:

 

FTTH-de dalingskabel met gemakkelijke toegankelijkheid aan de vezel en de eenvoudige installatie, FTTH-kabel kan direct met de huizen worden verbonden. Het is geschikt om aan communicatieapparatuur te verbinden, en gebruikt als toegang de bouwkabel in het systeem van de gebouwdistributie.
De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee wordt de parallelle versterkte staaldraad geplaatst aan de twee kanten. (A FRP als extra sterktelid wordt ook toegepast). dan, wordt de kabel voltooid met een zwarte of kleurenlszh schede.

 

   
 Plaats van Oorsprong: Hebei, China
 Merk: OEM
 Model:  Verbindingsdraad
 Type:  Single-mode optische kabel
 Single-mode vezel:  G657A1
 Multimode vezel:  OM2
 Aantal vezels:   1.
 Keur goed:  Vezel aan het huis
 Toepassing:  Telecommunicaties
 Kleur:  geel
 Certificatie:  ISO9001 certificatie
 Productnaam:  koord van het vezel het optische flard
 Vezeltype:  G657A
 Waarborg:  5 jaar
 Schakelaartype:  LC SC FC ST
 Aantal vezels:  1 kern
 Opslagtemperatuur:  20~70°C

 

Beelden:

2M 3M Duplex OM2 Schakelaar van Sc FC ST van Vezel de Optische Jumper Cable With LC 0

Eigenschappen:

 

1.Low toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, Goede Herhaalbaarheid en uitwisselingscapaciteit
2.This het product wordt gemaakt van nieuw ceramisch tussenvoegsel met uitstekende prestaties, stabiliteit en duurzaamheid
3.The de producten zijn met de internationale CEI-norm in overeenstemming, en door de meerderheid van techniek telegraferende bedrijven gewaardeerd.
4.PVC zelf verzegelde zak verpakking. Uitgerust met stofglb om mededeling te verzekeren wordt de kwaliteit niet beïnvloed
5.Each het flardkoord is strikt meest testedtest rapport wordt ingepakt met product

 

Onze Diensten:


1.Advanced productie en het testen materiaal
2.Professional fabrikant, geteste 100%.
3.Full naleving van ISO-het beheersysteem van de 9001:2008kwaliteit
4.Our het bedrijf heeft professioneel team ervaren
5.Provide betrouwbare oplossingen en de bevredigende diensten
6.Warmly de diensten met zorgvuldige aandacht.
7.Can verstrekken uw specifiek onderzoek binnen 24 uren.

 

 

FAQ:

 

Q. Wat is uw termijnen van verpakking?

A: Over het algemeen, pakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartons in.

 

Q. Wat is uw betalingsvoorwaarden?

A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij " ll tonen u de foto's van de producten en de pakketten alvorens u het saldo betaalt.

 

Q: Kan ik u bezoeken?

A: Zeker, is onze fabriek in Hebei, China. Tevreden om ons te contacteren om een benoeming te doen

 

Q: Wat als er kwaliteitsprobleem is wanneer wij de goederen krijgen?

A: Als er quanlityprobleem wanneer u V.N.-pakket is de goederen, u beelden voor onze verwijzing kunnen nemen, zal onze QC afdeling het probleem controleren en zal beste oplossingen aan u geven, verder zullen wij ook actie voeren om de kwaliteit voortaan te verbeteren

 

Q. Kunt u volgens de steekproeven produceren?

A: Ja, kunnen wij door uw steekproeven of technische tekeningen produceren

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210