Contacteer ons

Contact Persoon : Vivian

Telefoonnummer : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

Sc-Verbindingsdraden van de de Wijzevezel van PC G652D de Enige, Simplex 3.0mm de Vezel Optische Kabel van pvc

Min. bestelaantal : 10pcs Prijs : Negotiable
Verpakking Details : 1pcs/pe zak Levertijd : 3-5days
Betalingscondities : L/C, T/T
Plaats van herkomst: Hebei China Merknaam: Sea dragon
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Modelnummer: SC/APC VAN FTTH

Gedetailleerde informatie

Plaats van Oorsprong:: Hebei, China Merk:: HTF
Model:: DE VERBINDINGSDRAAD VAN SC UPC SM SX Type:: Optische vezelkabel
Single-Mode Vezel:: G652D, G652D Aantal vezels:: 1.
Keur goed:: Vezel aan het huis Productnaam:: SC AAN SC UPC SM SX VERBINDINGSDRAAD
Hoog licht:

G652D de enige Verbindingsdraden van de Wijzevezel

,

G652D 3.0mm pvc-Vezel Optische Kabel

,

3.0mm enig het flardkoord van de wijzevezel

Productomschrijving

Sc-de Vezel Optische Kabel Mm van pvc van PC Single-Mode Simplex 3,0 (LSZH)

 

Productomschrijving:

 

Koorden van het de vezel optische flard van HTF 9/125um worden single-mode wijd gebruikt in vezel optische netwerk bedradingssystemen zoals de optische communicatiesystemen van FTTX, van CATV, LAN en vezel. Wij voorzien verbindingsdraden van diverse schakelaars, die omvatten: Sc, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2K, enz., met ultra het Oppoetsen (UPC) en multi-Hoek het Oppoetsen (APC).

 

         
 Plaats van Oorsprong: Hebei, China
 Merk:  HTF
 Model: DE VERBINDINGSDRAAD VAN SC UPC SM SX
 Type: Optische vezelkabel
 Single-mode vezel: G652D, G652D
 Aantal vezels:  1.
 Keur goed:  Vezel aan het huis
 Productnaam:  SC AAN SC UPC SM SX VERBINDINGSDRAAD
 Toepassing:  HET NETWERK VAN FTTH FTTB FTTX
 Treksterkte:  > 70N
 Certificatie:  ISO9001 certificatie
 Golflengte:  1310/1550 NM
 Toevoegingsverlies: typische waarde ≤0.2dB, maximumwaarde ≤0.3dB
 Vezeltype:  enige wijze
 Terugkeerverlies:  ≥50dB (PC), ≥60dB (APC)
 Duurzaamheid:  ≤0.2dB typische verandering, coördinatie 1000
 Het werk temperatuur:  -20~ 70℃

 

Beelden:

Sc-Verbindingsdraden van de de Wijzevezel van PC G652D de Enige, Simplex 3.0mm de Vezel Optische Kabel van pvc 0

HTF kan vezel optische verbindingsdraden volgens klant-specifieke eisen ook aanpassen.

 

Sc-Sc worden de vezel optische verbindingsdraden gebruikt als eindverbindingsdraden van materiaal aan verbindingen van de vezel de optische kabel. Met een dikke beschermende laag, Sc-Sc worden de vezel optische verbindingsdraden gewoonlijk gebruikt om Sc eiver en kabeldoos tussen optische TRAN aan te sluiten. Sc-Sc koorden van het vezel zijn de optische flard hoofdzakelijk verdeeld in twee categorieën:

 

Single-mode vezel: Sc-Sc single-mode vezelverbindingsdraad is over het algemeen geel, en de schakelaar en de beschermende dekking zijn blauw; transmissie 2 is lange ST ANCE.

 

Multimode vezel: Sc-Sc multimode vezelverbindingsdraden worden gewoonlijk vertegenwoordigd in sinaasappel, worden wat vertegenwoordigd in grijs, en de schakelaars en de beschermende kokers zijn beige of zwart. Transmissie twee ST ANCE is vrij kort.

 

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?
Natuurlijk, zijn wij de echte fabriek met de geschiedenis van 7 jaar.

2. Onderhoudt u proivde OEM/ODM?
Ja, gebaseerd op onze krachtige R&D-capaciteit en productiecapaciteit, stemmen in wij met de OEM/ODM-orden.

3. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?
Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

4. Hoe kan ik betalen?
Wij keuren Bank T/T, CONTANT GELD, Paypal goed. Western Union.

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210